KURUMSAL


BATU MERMER YÖNETİM KURULU ÜYESİ İSA KAÇAR BEYDEN ALDIĞIMIZ BİLGİLER,

Firmamız 2005 yılı Nisan ayından bu yana faaliyette olup, kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı pazarda etkin bir pazarlama ağına sahip olan firmamız, kaliteyi uygun fiyata sunma politikası ile hareket etmektedir.

Entegre bir tesis olma yolunda ilerleyen Batu mermer, ürünlerini oluştururken hammadde olarak 2 çeşit doğaltaş kullanılmakta olup ve bunların tamamını (%100) kendi ocaklarından çıkarılmaktadır. Türkiye’de önemli projeler ve otellere taş tedarikçisi olarak çalışmaktayız. Şu anda faaliyette olan Galaxy Silver® Mermer Isparta, Ottomon Brown Dark ® ve Ottomon Brown Light® Mermer Burdur ocağımızdan çıkarmaktayız .

Teknoloji ve insan mermer sektöründe kaliteyi etkileyen önemli unsurlardandır. Makine ağırlıklı bir sektörde sürekli olarak   teknolojiyi takip etmek gerekir. Bir diğer unsurda üretim sürecinde bulunan kişilerdir. Bu da çalıştığımız kişilerin yaptıkları iş konusunda bilinçli ve tecrübeli olmaları demektir. Taşın ocakta kesilmesinden kullanılacağı yere gidene kadar geçen süreçte çalışanlarımız önce kalite anlayışıyla hareket eder.

Dubai de yer alan otelde Galaxy Silver® işlemesinden bir görünüm
Ayrıca ürün yelpazemizi genişletmek ve farklı yüzey işlemleri ile tasarımcıların her türlü ihtiyacına cevap verme yolunda ilerlenmektedir.

Son zamanlarda teknolojiyle birlikte sektörün kendini yenileyip daha fazla ihtiyaca cevap vermesi de mermeri vazgeçilmez kılıyor. Firmamız 11 yılda yüksek kalitede ki ürünleri ve uygun fiyatları ile taş sektöründe kısa sürede hak ettiği saygınlığı kazandı. Kendi doğal taşları ve ocağıyla profesyonelce hazırladığı ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sundu.

.
Ürünlerimizi iş gücüyle birleştirerek yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda sergiliyoruz. Çalışmalarımız böylece daha kapsamlı ve önce kalite anlayışıyla devam edecek …
Başarımız;
Kontrollü risk almaktan korkmadığımız,
İnsan ilişkilerine önem verdiğimiz,
Kararlı olduğumuz için sürekli arttı…

Üretimlerimiz kendi fabrikamızda yapılmakta olup, her türlü katrak plakası, fayans ve ebatlı mamül, üretimimiz mevcuttur. Sunulan standart ürün çeşitlerimiz içersinde olmayıp, özel isteğe bağlı ebatlı üretimimizde mevcuttur.
Dünyanın her tarafına günden güne artarak devam eden ihracatlarımız sayesinde ülkemizin ekonomisine ve gelişimine katma değer sağladığımız için mutluluk duymaktayız. Yurt dışı pazarına işlenmiş mermer ve ham blok satışı yapmaktayız.
Çin, İngiltere, Güney Afrika, Singapur, Avusturalya, Kanada, İsrail, Amerika satış yaptığımız ülkerden bazılarıdır.

Call Now